Slavnostní plavecký galavečer ke 100. letům od založení amatérského plaveckého sportu

12.01.2019

Krásný den jsem zažila, 

byla pozvána na slavnostní galavečer jako bývalá plavkyně a zároveň jsem mohla nalíčit a učesat aktuální české plavecké hvězdy. Vlastně světové hvězdy!!! 

Všechny z nich se zúčastnily olympijských her, mají úspěchy nejen na mistrovství Evropy ale také na světovém mistrovství

Simona Kubová (Baumertová)- mistryně Evropy

Petra Weberová (Chocová)- mistryně Evropy 

Bára Seemanová- dvojnásobná vítězka olympiády mládeže a česká juniorská sportovkyně roku 2018 

Martina Moravčíková- účastnice OH 2012, 2016

Petra Škábová (Plamínková)- bývalá skvělá plavkyně a momentálně trenérka Bary Seemanové

Slavnostní galavečer ke 100 letům od založení českého amatérského plaveckého sportu.

Plavkyně Simona Kubová (Baumrtová) si přála účes o více objemu a vlasy lehce sepnout do poloculíku. Simča má prý problém, že ji natočené vlásky krátce drží, ale přišla ve 13.30 a ještě o půlnoci vše krásně drželo.  

Martina Moravčíková chtěla tzv. drdol twist, která dal krásně vyniknout její tváři a s líčením přes počáteční problémy se šupinkama v okolí nosu se všechno zvládlo. Ač mě kosmetika MAKE UP FOR EVER  s jejich tekutým make-upem Ultra HD nikdy nezklamala, tak u Martiny ano. Úplně se žmolkovatěl, šupinkovatěl, nešel zapracovat.... . Nakonec jsem musela plet po nalíčení očí znovu odlíčit a nanést jiný makeup. Použila jsem makeup značky puroBio a krásně vše drželo a po šupinkách ani stopy. Myslím, že konečný výsledek splnil očekávání :-)