Školení kosmetiky puroBio

06.11.2018

Školení bio kosmetiky, jsem chtěla absolvovat abych si doplnila svůj makeup kit o nějaké bio věci a byla jsem velmi mile překvapena jaké výrobky tato firma nabízí. 

Úžasné jsou neskutečně pigmentované oční stíny a krásný kompaktní rozjasňovač.

Určitě je vyzkoušejte. Upřímně, nevydrží tak dlouho jako jiné standartní nebio značky, ale u bio kosmetiky to je běžná věc-. 

Skvělý, a opravdu používám, je dvoufázový odličovač, který  je díky svému jemnému složení vhodný pro všechny typy pleti

A ještě - mají nádherné štětce mají pevnou, ale zároveň jemnou strukturu pro kvalitní líčení. Štětec je vyroben ze 100% hypoalergenního materiálu, a je tak vhodný i pro citlivou pleť. Neobsahuje žádné složky živočišného původu, čímž si ho jistě oblíbí i vegani. Má pevnou, ale zároveň jemnou strukturu pro kvalitní líčení.

Italská značka PuroBIO Cosmetics se zrodila roku 2014 z touhy vytvořit přírodní a organický make-up bez použití škodlivých látek a testování na zvířatech. Výrobky jsou navrženy tak, aby byly co nejvíce ekologické. Dnes PuroBIO nabízí široké spektrum dekorativní kosmetiky v nepřeberné škále odstínů. Její produkty se hodí jak pro střídmé denní, tak i výraznější denní líčení. Kosmetika je vyrobena z kvalitních surovin a obsahuje pouze minerální pigmenty a organické ingredience, a přesto je cenově dostupná.

Do ruky se vám tak dostanou mimořádně kvalitní a skvěle pigmentované produkty, se kterými je líčení jedna radost. Jejich složení je čistě přírodní, plné sytých minerálních pigmentů, přírodních barviv i pečujících rostlinných olejů a másel.

KOUPÍTE V BIOOO.CZ

 https://www.biooo.cz