Proč jste tak drahá aneb jak a s čím pracuji?

07.03.2019

Velmi mne těší Váš zájem o mé služby. 

Chtěla bych touto formou reagovat na otázky ohledně cen líčení a účesu

Tato práce mne velmi baví a snažím se v ní stále více a více zdokonalovat. Výsledkem různých makeup kurzů, školení u známých kosmetických značek, které jsem dříve sama používala (značky GÉRnetic, Zuii, puroBio), je spousta spokojených klientek. Všech děkuji. Nicméně se najdou i takové, pro které jsou moje služby drahé. Ano může se zdát, že mé ceny jsou vyšší ale ráda bych uvedla, že již od počátku klientka ví, za co platí, a své služby se snažím nabízet jako balíček ALL-IN-ONE. Cena tak obsahuje vše, co práce vizážisty obnáší. Nikoho nenutím mých služeb využít, nicméně i mé služby jsou jen službou a za výsledkem krásného nalíčení, účesu, stylingu se skrývají i "neviditelné náklady" a to nákup kvalitního materiálu, protože chci, aby moje klientky dostaly za své peníze to nejlepší

Ruku v ruce s kvalitní kosmetikou pak jsou i moje náklady jako živnostníka (zdravotní a sociální pojištění, pohonné hmoty, prostor kde líčím, ....) Pracuji v nově zrekonstruovaném krásném prostoru v rodinném domě v Mníšku pod Brdy (cca 20 minut autem ze Smíchovského nádraží) Ke své práci v ceně líčení, beru jako samozřejmost, základní pohoštění v podobě kávy či čaje, vodu. Vnímám to jako zážitek, který chci klientce poskytnout a k tomu veškerý servis. V případě domluvy, ale už tedy za příplatek, výslednou image můžeme i profesionálně nafotit. Vše je ve stejném prostoru....Snažím se to brát, ze svého pohledu, jako příjemně strávený čas, který si žena nedopřeje každý týden. 

pracovní místo
pracovní místo

Pro svou práci používám výhradně značkovou kosmetikou, protože chci, aby moje klientky dostaly za své peníze to nejlepší. 

CO PŘEVÁŽNĚ POUŽÍVÁM?

1. Květinová dekorativní kosmetika Zuii ORGANIC 

Dekorativní bio kosmetika Zuii Organic se vyrábí ručně v Austrálii z 95 až 97% z květin. Neobsahuje žádné chemické látky z ropy, parabeny, mastek, geneticky modifikované složky ani konzervační látky. Zuii poskytuje ženám jedinečnou možnost zkrášlit svou tvář pomocí líčení, které zároveň pečuje o potřeby pleti.

Mám na výběr ze všech dostupných odstínů makeupů, pudrů, rtěnek, lesků, sad očních stínů Quatro, tužek na obočí, oči a rty.... samozřejmě k prohlédnutí a vyzkoušení. Vše koupeno přes: 

kosmetika Zuii kterou mám pro váš obličej
kosmetika Zuii kterou mám pro váš obličej

Jinak v biorganice mají nádherné věci :-) koukněte.......


2. Kosmetika GERnétic 

Přípravky francouzské kosmetiky GERnétic účinkují optimálním způsobem v různých vrstvách pokožky, aktivní látky cíleně míří na odpovídající buňky a díky tomu dochází ke stimulaci přirozené obnovující schopnosti pokožky. Pečující přípravky GERnétic působí v harmonii s pokožkou, zaměřuji se na individuální stav, akné, mastnou pleť, vrásky, citlivost, zčervenání nebo pigmentaci, a přinášejí tak mimořádné výsledky.

kosmetika GERnétic, kterou používám
kosmetika GERnétic, kterou používám

Před samotnou aplikací makeupu ošetřím Vaši plet' skvělou kosmetikou GERNETIC. Konkrétně produkty Glyco, Sebo Ger, krémy Synchro či Tropo plus a pokud uznám za vhodné a plet' potřebuje hodně hydratovat, tak mohu použít i zklidňující hydratační maskou Hydra Ger (při použití této masky je potřeba počítat s časovou náročností o 20 minut delší než obvykle).   


3. Kosmetika PuroBio


Italská značka PuroBIO Cosmetics se zrodila roku 2014 z touhy vytvořit přírodní a organický make-up bez použití škodlivých látek a testování na zvířatech. Výrobky jsou navrženy tak, aby byly co nejvíce ekologické. Dnes PuroBIO nabízí široké spektrum dekorativní kosmetiky v nepřeberné škále odstínů. Její produkty se hodí jak pro střídmé denní, tak i výraznější denní líčení.


Od této firmy mám makeup, oční stíny s neuvěřitelnou pigmentací, oční linky, rozjasňovač, tvářenky, řasenku, tužky na rty......

stíny a rozjasňovače PuroBIO
stíny a rozjasňovače PuroBIO

4. Další značky dekorativní kosmetiky které používám: 

Yves Saint Laurent, Mac, Kryolan, Sisley, Make up for ever, Mud, Note....


Ač na dekorativní kosmetice z drogerie pro domácí použití nevidím až tak nic špatného, je každého věc, zda zvolí cestu čistou, přírodní, bio či chemickou. Zastávám názor, že pokud už žena vyhledá vizážistku, tak si to chce užít a dopřát si i něco více, než to, co má běžně doma. Osobně preferuji přírodní kosmetiku, ale respektuji i jiné cesty, a proto ve své nabídce kosmetiky mám kvalitní produkty pro všechny ženy. 

Odejdete nejen nalíčená či učesaná, ale i s ošetřenou pletí a se skvělým pocitem. 

Snad jsem vám svou, prý vyšší, cenu trošku objasnila.